TSE  TSEK Belgelendirme

TÜRK STANDARTLARINA UYGUNLUK BELGESİ (TSE MARKASI)

Başvuru aşamasında TSE Belgelendirme Yönergesi, ilgili Usul ve Esaslar, Prosedürler ve ilgili Ücretlendirme Esasları ve Ücret Çizelgesini TSE/TSEK Belgelendirme sayfasından incelemeniz gerekmektedir.

 

ÜRÜN BELGELENDİRME BAŞVURUSU

Dokümanlar kısmındaki (1) numaralı Ürün Belgelendirme Başvuru Formu bilgi içindir, Online Başvuru ekranında başvuru bilgilerinizi girdikten sonra sistem tarafından otomatik doldurulmuş halini görebilirsiniz.  Ayniyet Beyanı varsa (2) numaralı form doldurulup Online Başvuru ekranına yüklenmesi gerekmektedir.

Ara Kontrol (Gözetim) incelemelerinde firmalarımız Üretim Yeri İnceleme Raporu ve ilgili Belgelendirme Föylerini Belgelendirme Müdürlüğünden talep etmelidir.

 

KRİTERE UYGUNLUK BELGESİ(TSEK MARKASI)

Başvuru aşamasında TSE Belgelendirme Yönergesi, ilgili Usul ve Esaslar, Prosedürler ve ilgili Ücretlendirme Esasları ve Ücret Çizelgesini incelemeniz gerekmektedir.

Online başvuru tamamladıktan sonra, aşağıdaki formları imzalı ve doldurulmuş olarak, ekleri ile birlikte ilgili müdürlüğümüze iletmeniz gerekmektedir.

(1) Ürün Belgelendirme Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ.

(2) Ayniyet Beyanı Formu İçin TIKLAYINIZ. (Ayniyet Beyanı TSE uygunluk belgesi olan firmaların aynı üretim yerinde aynı ürün için farklı ticari marka ile TSE Uygunluk Belgesi talep etmesi durumunda doldurulacaktır)(Lütfen Ayniyet Beyan Formunun içeriğini inceleyiniz.)

(3) HİZMET SÖZLEŞMESİ için TIKLAYINIZ.

Mail adresi: belgelendirmedestek@tse.org.tr

Telefon numarası: 0312 5925000

Adres: 100.Yıl Bulvarı OFİM No:99 Kat:3 OSTİM Yenimahalle/ANKARA

Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler