Sınava katılamama durumunda ücret iadesi yapıyor musunuz?

Mücbir sebeplerle sınava katılamama durumunun oluşması halinde bir sonraki sınava katılabilirsiniz ya da ücretinizin iadesini talep edebilirsiniz. Böyle bir durumun oluşması halinde ilgili program sorumluları ile irtibata geçebilirsiniz.Program sorumlularının iletişim bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sınavlarınıza nasıl başvuru yapabilirim?

Sınavlarımıza TSE 360 portali üzerinden başvuru yapılmaktadır. TSE web sitesinin duyurular bölümünde bilgilendirme için sınavlar öncesinde duyuruya çıkılmaktadır. Duyurularda bulunan dokümanlar kısmında başvurunun nasıl yapılacağını anlatan görsel anlatımlar bulunmaktadır. Başvuru aşamasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ilgili program sorumlularıyla irtibata geçebilirsiniz. Program sorumlularının iletişim bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sınavlarınızla ilgili detaylı bilgi alabilmek için kiminle irtibata geçebilirim?

Sınavlarımızla ilgili detaylı bilgiye program sorumluları ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. İlgili program sorumlularının iletişim bilgileri TSE web sitesinde yayımlanmıştır. Ayrıca TSE web sitesinin duyurular bölümünde bilgilendirme için sınavlar öncesinde duyuruya çıkılmaktadır. Duyurularda ilgili program sorumlusunun iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Sınavlarınıza kimler katılabiliyor?

Sınavlarımız için ön koşullar web sistemiz üzerinde açıklanmıştır. Web sitemiz üzerinden belgelendirme faaliyetlerimiz için istenen ön koşulları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca TSE web sitesinin duyurular bölümünde bilgilendirme için sınavlar öncesinde duyuruya çıkılmaktadır.

Personel belgelendirme faaliyetleriniz akredite mi?

Türk Akreditasyon Kurumu ve Helal Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olarak personel belgelendirme faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. TÜRKAK ve HAK tarafından düzenlenen akreditasyon belgelerini ve akreditasyon kapsamımızı web sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.